"Rīgas Zeļļi" ar rezultātu 65:61 uzveic "Ventspili" un iesoļo finālā

Spēles sākumā tās likme bija sasaistījusi rokas abām komandām. Tāpēc bumba bieži nekrita grozā pat no visizdevīgākajām pozīcijām. Tādā basketbolā mazliet labāk veicās ventspilniekiem. Otrajā ceturtdaļā viesi ieguva 10 punktu pārsvaru. Līdz lielajam pārtraukumam "Ventspils" to saglabāja 38-28.

Trešajā ceturtdaļā zeļļi ar Tomas Skujas un Kamaka Hepes pūlēm pamazām punktu starpību samazināja līdz pāris metienu vērtībai. Pēdējās ceturtdaļas vidū jau pēc Ričarda Vanaga gūtā groza rezultāts kļuva neizšķirts 55-55. Vēl gan uz īsu brīdi kurzemnieki atjaunoja 3 punktu vadību, tomēr cīņas raksturs bija mainījies, un turpmāk jau zeļļi diktēja notikumus laukumā. "Ventspils" basketbolisti ar tālmetieniem izmisīgi mēģināja glābties, bet tas neizdevās.

"Rīgas Zeļļi" izcīnīja dramatisku uzvaru ar 65-61. Līdz ar to rīdzinieki svinēja panākumu visā sērijā ar 3-1 un iekļuva finālā.

Intervija - Toms Skuja, "Rīgas Zeļļi" aizsargs

Finālā "Rīgas Zeļļus" gaida vēl nopietnāks pārbaudījums – "VEF Rīga", bet nonākšana līdz zelta sērijai viņiem jau ir panākums.